وبلاگ

آرایش چشم؛ آموزش خودآرایی، ترفند و بایدها و نبایدها کیوت مگ

آرایش چشم؛ آموزش خودآرایی، ترفند و بایدها و نبایدها کیوت مگ

با استفاده از یک مدل خط چشم ساده تنها در عرض چند دقیقه فرم چشم‌ها را زیباتر شده و باعث می‌شود مژه‌ها پرتر به نظر برسند. نحوه خط چشم کشیدن، به نوع خط چشم شما (مایع یا جامد بودن) بستگی دارد؛ با این حال رعایت چند نکته برای داشتن یک مدل خط چشم ساده و شیک الزامی است. به طور کلی در آرایش مدلهای مختلف چشم و به طور خاص آرایش چشم با پلک افتاده می‌توانید فاصله بین ریشه‌های مژه‌ها را با خط چشم پر کنید تا مژه‌ها ضخیم‌تر به نظر برسند.

  • فیکساتور یا پودر فیکس برای تثبیت کردن آرایش مورد استفاده قرار می‌گیرد و دوام آن را بیشتر می‌کند.
  • بهتر است از پالت سایه با رنگ های خنثی برای آرایش چشم گرد استفاده کنید.
  • در فرم چشم مونولید، وقتی چشمانتان باز است، خط کریس مشخص نیست.
  • اگر پلک چشم شما به پوست زیر ابرو می رسد و شکل پلک شما صاف تر است، خط کریس، خیلی یا اصلاً مشخص نیست، نشان می دهد فرم چشمانتان یکپارچه (چشم تک پلکی) است.
  • الگوهای مختلف خط چشم، می‌توانند ظاهری کشیده یا درشت‌تر به چشم بدهند.

در ابتدا، مواد آرایشی را از روی قسمت‌های دیگر پوست صورت خود پاک کنید. کمی آب بر روی پوست صورت خود، و بیشتر بر روی چشم‌ها اسپری کنید. سپس کمی شامپوی بچه روی کف دست خود بریزید و آن را بمالید تا به خوبی کف کند.

  معرفی مدل ها و روش های کاشت ابروی طبیعی کلینیک مارال سلامت ایرانیان

چگونه می توان آرایش چشم رزگلد را انجام داد؟

پس از این مرحله، چشم شما حالتی به خود می‌گیرد که با کمی دقت می‌توانید متوجه شوید که استفاده از سایه تیره نیاز هست یا خیر. اگر برجستگی استخوان ابرو کم باشد می‌توانید مانند آرایش چشم گرد عمل نمایید و انتهای چشم را با سایه اسموکی زیباتر نمایید. یکی از مهم‌ترین نکات در آرایش و میکاپ حرفه‌ای صورت، توجه به شکل و رنگ اعضای چهره است. در نظر گرفتن این موارد باعث می‌شود آرایش شما بسیار زیباتر به نظر رسیده و جذابیت ذاتی و طبیعی چهره‌تان در اثر آرایش کم نشود.

نحوه آرایش چشم لایت

در مراحل بعد، از نتیجه کار کورکتورها شگفت زده خواهید شد. تا این قسمت، مراحل روتین مراقبتی پیش از آرایش به پایان می‌رسد. در پایان این پروسه پوست دور چشم شما آب، رطوبت، مواد مغذی و ویتامین‌های مورد نیاز خود را دریافت می‌کند. در نتیجه، با رسوب لایه‌های آرایشی یا ماسیدن فونداسیون و کانسیلر مواجه نمی‌شوید. بعد از این، می‌توانید با خیال راحت به سراغ اجرای مراحل پایه سازی آرایشتان بروید. برای درشت تر جلوه دادن چشم های ریز، می توانید ابروها را کمی کوتاه تر و صاف درست کنید.

چگونه سایه‌ی چشم بزنید؟

برای داشتن این نوع آرایش،‌ مطابق تصویر،‌ سایه‌های رز طلایی و قهوه‌ای را به میزان کمی بر روی پشت پلک خود بکشید. این مدل ارایش چشم ملایم دخترانه زیبایی خیره‌کننده‌ای را به شما می‌بخشد و برای استفاده روزانه مناسب است. آرایش چشم چشمانی گیراتر و جذاب‌تر را برای شما به ارمغان می‌آورد. اما اینکه این کار را به‌درستی انجام دهید و آرایش مناسبی برای چشمان خود را انتخاب کرده باشید، در زیبایی چشمان شما تأثیر بسزایی دارد. ازاین‌رو،‌ لازم است که از سبک‌های مختلف آگاهی داشته باشید،‌ آن‌ها را بر روی چشمان خود امتحان کنید و سبک مناسب را انتخاب نمایید.

  ماتیک به صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس اضافه شد