وبلاگ

آموزش تصویری و قدم به قدم آرایش ساده صورت در منزل و ارایش چشم رزبان

آموزش تصویری و قدم به قدم آرایش ساده صورت در منزل و ارایش چشم رزبان

هدف استفاده از کانسیلر در آموزش آرایش صورت این است که تمام قرمزی‌ها، جوش‌ها و همچنین تیرگی دور چشم پوشانده شود. برای اینکه تیرگی دور چشم را با کانسیلر مخفی کنید، از کانسیلری که یک درجه روشن‌تر از رنگ طبیعی پوست است کمک بگیرید و آن را به صورت دو مثلث کوچک برعکس زیر چشم‌های‌تان بزنید. علاوه بر این قسمت پایین پل بینی، چانه، وسط پیشانی و بالای لب بالایی‌تان را هم کانسیلر بزنید. با یک رنگ سایه گرم مانند قهوه ای روشن، بر روی قسمت استخوان بالای چشمتان بزنید، سپس با یک براش سر گرد آن را به سمت قسمت داخلی چشم و گوشه چشم ببرید و به خوبی محو کنید. نکته مهم در مدل آرایش ساده چشم، محو کردن درست یا به اصطلاح blend کردن سایه هست تا هیچ خط و خطوطی به جا نماند و طبیعی به نظر برسد. برای کشیدن خط لب از خط طبیعی لب بالایی‌تان شروع کنید و در وسط آن یک X بکشید.

  • مشابه این حالت مدل آرایش خلیجی است که در آن هم رنگ‌های براق و خط چشم‌های غلیظ جایگاه ویژه‌ای دارند.
  • در واقع آرایش یک نوع اثر هنری است که می‌ تواند زیبایی ها و ویژگی‌ های صورت ما را نمایان تر کند و حتی زمانی که خسته هستیم هم ظاهرِ ما را شاداب نشان دهد.
  • ولی در نظر داشته باشید که این کار، پوست را در معرض باکتری‌های بیشتری قرار می‌دهد.
  آرایش زنان ویکی شیعه

باید یک سایه گرم یا طبیعی؛ مانند قهوه ای روشن انتخاب کنید و آن را روی پلک پایینی خود بزنید؛ سپس باقیِ سایه چشم را با آن محو کنید تا ظاهر پوست تان طبیعی تر به نظر برسد. برای اینکه آرایش زیبایی داشته باشید و اصطلاحا آرایش به شما بیاید، در قدم اول لازم است تک تک اعضای صورت‌تان را بشناسید. فرم کلی صورت‌تان، رنگ پوست، فرم و رنگ چشم، فاصله چشم‌ها، فرم بینی و شکل لب و رنگ آن مواردی هستند که برای آرایش حرفه ای صورت باید آن‌ها را در نظر داشته باشید. در این مقاله مفصلا به آموزش آرایش صورت مانند آرایشگران حرفه‌ای پرداختیم. مشکلات آرایش چشم خود را با این نکات ضروری برای کشیدن خط چشم برطرف کنید.

مرحله ۷: رژ گونه

و یا اگر می‌خواهید ظاهر نهایی آرایش شما براق شود، از هایلایترهای مایع یا کرمی استفاده کنید. به هر حال هایلایتر باید یک درجه روشن‌تر از رنگ پوست‌تان باشد. اگر هم می‌خواهید آرایش شما جلوه براق و جذاب‌تری داشته باشد، می‌توانید از هایلایترهای براق و اکلیلی استفاده کنید.

هایلایتر عضو جداناپذیر آموزش آرایش صورت است

و با انگشت خود یا اسفنجی آنرا یکدست کنید تا خطوط روشن زیر چشم نیز پوشیده شوند، چرا که این خطوط به بدی حلقه های تیره رنگ زیر چشم هستند. یکی دیگر از عوامل ایجاد حلقه های تیره زیر چشم، ریمل سیاه می‌باشد. پس از یک ریمل ضد آب استفاده کنید.- اگر از چشم های پف کرده رنج می‌برید، احتمالا دوست دارید این پف را از بین برده یا تا حدودی پنهان کنید.

  رژ لب مایع مات و آبرسان نوت مدل MATTEMOIST شماره 407 رنگ NOTISME  حجم ۶ میل رز سفید

آیا اسپری محافظ حرارتی برای مو خوب است؟ انواع و روش استفاده از محافظ حرارتی مو

قبل از ریمل زدن می توانید مقدار اضافی آن را با دستمال کاغذی بگیرید تا روی مژه‌هایتان سنگینی نکند. برای مژه‌های پایین چشم هم می‌توانید این کار را انجام دهید. برای این اقدام می‌توانید قبل از ریمل زدن، یک دستمال کاغذی زیر مژه‌ها نگه دارید. توجه داشته باشید که موقع ریمل زدن با براش ریمل، مژه‌های خود را از هم جدا کنید.