وبلاگ

آموزش خودآرایی و آرایش شخصی در ۱۰ مرحله ستاره

آموزش خودآرایی و آرایش شخصی در ۱۰ مرحله ستاره

مقاله ای که خواندید از دسته مقالات آموزشی میکاپ و آرایش صورت از وبلاگ دترلند بود. در صورتی که تمایل دارید میکاپ رو به صورت کامل فرا گیرید می توانید در دوره آموزش آرایش صورت آموزشگاه دترلند شرکت کنید. براش ریمل را کاملا به ریمل آغشته کنید و به آرامی روی مژه بکشید.

  • به پوست خود یک کرم مرطوب کننده یا سرم بزنید تا یک پایه‌ی مناسب برای آرایش ایجاد شود.
  • از مرکز لب‌ها شروع کنید و رژ لب را به دو طرف لب‌ها پخش کنید.
  • شاید این فرآیند به نظر شما پیچیده بیاید، اما کافی است چند بار امتحان کنید و تمرین.
  • اما واقعیت این است که آموزش آرایش صورت به همان راحتی که همیشه فکر می‌کردید، نیست.

این مواد باعث می شوند که رنگ رژ لب استفاده شده در آنها مدت زمان طولانی تری بر روی لب باقی بمانند و دیرتر خشک و شکننده شوند. برای طبیعی دیده شدن آرایش صورت ایرانی می توانید از کمی رژگونه برای سرخ کردن گونه های خود استفاده کنید. به تناسب رنگ صورت می توانید طیفی از رنگ های مختلف را مد نظر داشته باشید. نیازی که این کار را به صورت کامل انجام دهید بلکه تا حدی که کمی چهره تان طبیعی تر به نظر برسد کافیست.

ماسک های اسطوخودوس برای زیبایی و طراوت پوست

برای زدن رژگونه از یک براش مخصوص پودر با اندازه‌ی متوسط استفاده کنید و آن را خیلی سبک روی پوستتان بکشید تا لکه‌های پررنگ و کم‌رنگ ایجاد نشود. از یک رنگ صورتی یا رنگ‌های طبیعی یا برق لب برای لب‌های خود استفاده کنید. برای آرایش روز از رنگ‌های خیلی تند یا خیلی براق دوری کنید. برای گرفتن برق یا رنگ اضافی روی لب‌هایتان از یک دستمال نمدار می‌توانید استفاده کنید. برای استفاده از کانسیلر هم حتما ار براش استفاده کنید تا نتیجۀ بهتری بگیرید.

  طراحی سایت در تبریز تبریز سایت طراحی سایت شرکتی فروشگاهی تبریز- سئو سایت تبریز | venousweb

مدل آرایش ساده مرحله 6: آرایش لب

اگر می‌خواهید با اصول استفاده از رژ لب آشنا شوید، به شما پیشنهاد می‌کنیم تا مقالات آموزش رژ لب زدن و آموزش زدن رژ لب مایع را نیز در ستاره مطالعه کنید. برای اینکه مژه‌های بلند‌تر و خوش‌حالت‌تری داشته باشید می‌توانید از فر‌مژه استفاده کنید. به یاد داشته باشید که برای تاثیر بیشتر و جلوگیری از آسیب‌زدن به مژه‌‌ها، فرمژه را قبل از ریمل زدن استفاده کنید.

یک سبک جدیدتر آرایش صورت هم سبک هالیوودی است که مشخصه آن ابروهای طبیعی و بدون آرایش، خط چشم و سایه تیره و برق لب یا رژ بسیار ملایم است. ممکن است متوجه شده باشید که پس از گذشت مدت زمانی سایه چشم شما محو می‌شود یا چرب به نظر می‌رسد و یا روی چین و چروک پلک‌های‌تان جمع می‌شود. استفاده از پرایمر از ایجاد چنین مشکلاتی جلوگیری خواهد کرد. برای این کار نوک انگشت خود را به پرایمر سایه چشم آغشته کنید و با حرکات ضربه‌ای به پلک‌ها بمالید؛ به نحوی که پلک از ریشه مژه‌ها تا بالای چین خود با پرایمر پر شود.