وبلاگ

آموزش میکاپ آموزش میکاپ دروس آموزش میکاپ پاسداران نگین تاج

آموزش میکاپ آموزش میکاپ دروس آموزش میکاپ پاسداران نگین تاج

برای آرایش چشم از سایه های تیره مانند دودی در تمام قسمت های پلک استفاده می شود و در حالت کشیده محو می شود. مژه مصنوعی مناسب برای این سبک آرایش، مژه های ریسه ای شکل کم پشت با گوشه های بلند است. از رنگ های روشن برای رژ لب استفاده می شود و در ناحیه گونه به طور نامحسوسی از رژ گونه سرخ استفاده می شود. در دنیای زیبایی و میکاپ، آرایش لایت عروس و اروپایی با هم یکسان در نظر گرفته میشوند.

  • در این سبک میکاپ استفاده از رنگ های پایه و نزدیک به رنگ طبیعی پوست شخص مورد توجه است و بازی با طیف ملایم از رنگ های زنده و شاد در آن تا جایی که طراوت طبیعی چهره را کاور نکند مجاز می باشد.
  • برای رتوش ابتدا از کرم رنگ نارنجی و یا ترجیحا گلبهی استفاده کنید و روی آن کانسیلر چشم ( سفید کننده ) بزنید و پس از مکث کوتاهی از آنتی سرن استفاده نمایید.
  • مرطوب کننده رطوبت پوست را حفظ کرده و پرایمر ماندگاری آرایش را تضمین می کند.
  • می‌توانید از قوانین انواع سکب های میکاپ صرف نظر کرده و به آزادی خلاقیت بپردازید در آرایش چشم، صورت و لب بپردازید.
  • مهمترین لوازم آرایشی برای این مدل از آرایش، استفاده از تناژ سایه های تیره مانند مشکی، دودی، نقره ای، طلایی تیره و … می باشد.
  کالا مارکت، فروشگاهی برای تخفیف انواع کالا : لوازم آرایشی، عطر، براش و تجهیزات آرایشی و ..

نوع میکاپ و رنگ ها باید بر اساس فرم صورت و رنگ پوست و مو تعیین شود در غیر این صورت نمی تواند زیبایی خاصی داشته باشد. استفاده از آبرسان تنها مخصوص پوست‌های خشک نیست بلکه انواع پوست‌ها ( مختلط، چرب، نرمال و … ) نیاز به آبرسانی دارند. این محصولات آب مورد نیاز را از لایه‌های زیرین پوست جذب کرده و رطوبت را حفظ می‌کند. همچنین کرم مرطوب کننده برای پوست‌های خشک میتواند به عنوان یک زیر‌ساز حرفه‌ای عمل کند تا کرم پودر به خوبی روی پوست بخوابد. برای زیرسازی مناسب پوست و یکدست کردن میکاپ بهتر است تا با انواع لوازم آرایش، کاربرد و ترتیب مراحل استفاده از آنها آشنا شویم. میکاپ هنری است که صورت شما را به یک نقاشی زنده تبدیل می‌کند و میکاپ آرتیست هنرمند این اثر است.

میکاپ مصری

بنابراین با این تکنیک زیبایی، پوست صورت را برای ساعات طولانی به شکل بی عیب و نقصی برای جلوی دوربین آماده میشود. همانطور که در بالا گفته شد، مهمترین ویژگی مدل آرایش و میکاپ هندی؛ استفاده از کرم پودر نزدیک به رنگ پوست، پودر سفید کننده صورت، مداد سیاه و پخش کردن نامساوی آنها است. سبک یا استایل به معنای شیوه  انجام آرایش است که به تقسیم وزن و هارمونی رنگ در آرایش صورت می‌پردازد.

تفاوت کاشت و اکستنشن مژه در چیست؟

همچنین سایه هایی چرب و براق و رژگونه و رژ لب هایی غلیظ و سنگین برای تکمیل این مدل میکاپ مورد استفاده قرار می گیرد. در میکاپ به سبک هالیوودی معمولا تمرکز بر متعادل سازی چهره به نحوی نامحسوس انجام شده و تا حد ممکن از استفاده بی رویه از فوندانسیون در آن پرهیز می شود. در این سبک میکاپ استفاده از رنگ های پایه و نزدیک به رنگ طبیعی پوست شخص مورد توجه است و بازی با طیف ملایم از رنگ های زنده و شاد در آن تا جایی که طراوت طبیعی چهره را کاور نکند مجاز می باشد. در سبک کلاسیک به طور کلی قاعده بر این است که اگر آرایش در ناحیه چشم ها تند و غلیظ باشد باید حتما از رنگ های لایت و ملایم در ناحیه لب ها استفاده نمود و بر عکس. یعنی هر چه رژ لب تیره تر و غلیظ تر باشد، باید حتما در ناحیه چشم ها از مواد و رنگ های لایت تر و نا محسوس تری استفاده نمود. در سبک کلاسیک از رژ لب هایی با رنگ های کلاسیک همانند قرمز، زرشکی و… استفاده شده و در ناحیه چشم از خط چشم هایی مشکی و متناسب و سایه هایی با رنگ های ملایم استفاده می شود.

  لیست قیمت لیفت و لمینت مژه و ابرو، ۴ مهر ترب

دیدگاه دربارهٔ «آموزش میکاپ»

البته میکاپ آرتیست می تواند با توجه به موقعیت و موضوع از رنگ های شاین در نواحی چشم و لب استفاده کند. وزن آرایش در لب ها و چشم ها به میزان مساوی بوده و بیشترین تمرکز روی رفع عیوب مربوط به پوست قرار دارد. در آرایش لایت اروپایی، تمرکز روی زیرسازی پوست و رفع اشکالات ظاهری آن قرار داسته و از گریم های سنگین پرهیز می شود. با مرور مدل آرایش عروس جدید متوجه خواهید شد که سبک های ترکیه ای شباهت زیادی به اروپایی دارند. با توجه به اینکه ترکیه کشوری اوراسیایی می باشد، به همین دلیل فرهنگ آنها تحت تاثیر اروپا بوده و این موضوع در شیوه آرایش و میکاپشان نیز تاثیرگذار بوده است. آرایش عروس ترکی برای آن دسته از افرادی مناسب است که علاقه زیادی به میکاپ های ساده دارند.