وبلاگ

تزریق ژل لب برجسته سازی و فرم دهی لب با تزریق ژل های باکیفیت در گلوریا سنتر

تزریق ژل لب برجسته سازی و فرم دهی لب با تزریق ژل های باکیفیت در گلوریا سنتر

شما می توانید برای تزریق ژل به بخش های مختلف صورت مانند لب، چانه، دور چشم و یا خط خنده، به این پزشک مراجعه کنید و مطمئن شوید که به بهترین نتیجه دست پیدا خواهید کرد. همچنین دکتر شهسواری به طور کامل شما را مشاوره می دهند تا مطمئن شوید که بعد از این عمل، باید منتظر چه مواردی باشید. لیفت ‌شدن لب‌ها تنها با تزریق عمودی فیلر حاصل می‌شود و به حجم بیشتر لب کمک می‌کند. در اجرای صحیح تکنیک ژل لب روسی، لب‌ها با رعایت جزئیات و ظرافت، کشیده دیده می‌شوند و کمترین قطرات فیلر در این فرآیند استفاده خواهد شد.

  • انواع مختلفی از مواد جهت تزریق فیلر استفاده می‌شوند اما محبوب‌ترین آنها اسید هیالورونیک است.
  • در حالی که ممکن است ادعا شود که ماندگاری ژل یک سال است، به این معنی نیست که مقدار ژل تزریق شده با مقدار ژل پس از ۳۶۵ روز یکسان است.
  • اغلب ما لب های درشت و برجسته را می پسندیم که ممکن است از نعمت خدادادی آن محروم باشیم.
  • در تزریق لب با استفاده از مواد بی‌حس‌کننده در فرایند تزریق درد نخواهید داشت اما بعد از تزریق ممکن است به دلیل اضطراب و تنش، احساس درد و سوزش خفیفی را تجربه کنید.
  جراحی لیفت ابرو در کرمان بررسی روشها، مزایا و هزینه دکتر محمودرضا اصحاب یمین

پیش از برطرف شدن عوارضی از جمله قرمزی، تورم و کبودی، نباید محل درمان گرم شود. بنابراین باید از آفتاب گرفتن، رفتن به سونا، سولاریوم، جکوزی و حمام گرفتن خودداری شود. سرمای شدید نیز اثرات درمانی را کم می‌کند و عوارض را شدیدتر می‌کند. به همین علت فعالیت‌هایی از جمله اسکی، برف بازی، پاتیناژ و شنا در آب سرد ممنوع می‌باشد. کمی صبور باشید و بعد از رفع شدن عوارض، به انجام این فعالیت‌ها بپردازید. این روش ها برای مدتی روی زیبایی تاثیر گذار است اما بعد از مدتی با جذب این مواد توسط بدن لب ها به حالت اولیه خود برمی گردند.

ژل به لب چگونه تزریق می‌شود؟

مراحل انجام تزریق چربی به لب همانند تزریق با ژل است با این تفاوت که این تزریق طبیعی است و مناسب کسانی که نمی خواهند مواد مصنوعی را به بدن خود وارد کنند. تزریق ژل یک روش کم تهاجمی است و نیاز به هیچ گونه برشی در بافت لب ندارد. در این روش که موقتی است از ژل های مصنوعی برای پر کردن و حجیم سازی لب استفاده می شود که البته این ژل ها با بدن و متابولیسم بدن سازگارند.

بهترین دکتر تزریق ژل لب در اصفهان تزریق ژل لب در اصفهان

آیا از نتایج راضی هستید؟ اگر پاسخ شما مثبت است، گزینه های بعدی را بررسی کنید. در صورت بروز نکروز لب، باید درمان بلافاصله متوقف شده، ناحیه، ماساژ داده شده و لب ها گرم شوند. به دلیل آسیب دیگی مستقیم در اثر استفاده از تکنیک تزریق نامناسب. کاشت مو و ابرو در این کلینیک توسط پزشک مطرح کشور دکتر حمیدرضا خراسانی صورت می گیرد.

  15 مورد از جدیدترین انواع سبک و مدل آرایش و میکاپوقت مد

تاثیر نوع تزریق در ماندگاری ژل لب

با این حال، پزشک شما ممکن است ناحیه ی آسیب دیده را به آرامی ماساژ دهد. این کار برای از بین بردن هر گونه تجمع یا توده ی فیلر انجام می شود. اگر در سطح پوست برآمدگی وجود داشت، می‌توانید آن ناحیه را ماساژ دهید. بسته به نوع ژل استفاده شده برای شما، امکان دارد احساس کنید که پوست شما کمی سفت شده است. معمولاً طی یک الی دو هفته این احساس رفع شده و پوست دوباره نرم خواهد شد. در اینجا به مباحث تزریق ژل و چربی به لب و تفاوت آنها با پروتز لب می پردازیم و همچنین خطرات احتمالی که ممکن است برای فرد به وجود بیاید را بیان می کنیم تا شما با دید بهتری به انتخاب این روش ها بپردازید.