وبلاگ

تزریق ژل لب سیلک از فیلر رستیلن و سایر اثرات آن را بدانید کلینیک‌ها

تزریق ژل لب سیلک از فیلر رستیلن و سایر اثرات آن را بدانید کلینیک‌ها

معمولا لب تحتانی از لب فوقانی حجم بیشتری دارد و به اندازه خیلی کمی جلوتر قرار گرفته است. در خیلی از افراد عدم قرینگی اندکی وجود دارد که تزریق ژل لب می‌تواند آن را برطرف کند. پس از تزریق ژل لب مرد، ممکن است کمی قرمزی، تورم و کبودی را تجربه کنید. این عوارض معمولاً خفیف هستند و در عرض چند روز خود به خود از بین می روند.

  • اما سوال اینجاست که ژل یا فیلر لب که برای زیبایی استفاده می شوند چیست؟ به طور کلی مواد تشکیل دهنده انواع ژل ها شامل کلاژن، اسید هیالورونیک، هیدروکسی آپاتیت کلسیم می شود که هر یک ویژگی های مختلفی دارند.
  • زیرا در صورتی که حجم زیادی از ژل که چگالی آن هم بالاست با سوزن‌های ظریف تزریق شود، عروق لب‌ها دچار پارگی می‌شود که پیامد آن بروز تورم و کبودی پس از تزریق است.
  • • طی نمودن روند درمانی
    پس از گذراندن چند جلسه مختلف به مرور نتایج حاصل از تزریق ماندگار تر می گردد.
  • زیبایی ظاهری هدیه ای از جانب پروردگار است که به تمامی افراد داده شده است.

اثر حجیم نمودن لبها به وسیله اسید هیالورونیک؛ بر روی لبها موقتی است. بدون شک این روش بهترین گزینه (از نظر طبیعی بودن و دوام و ماندگاری زیاد) برای برجسته تر کردن لب است که یک کلینیک طب زیبایی میتواند به شما ارائه دهد. در اولین جلسه مشاوره با پزشک متخصص، فهرستی از باید‌ها و نباید‌ها را دریافت می‌کنید. این مساله بر آن شد که ما موضوع این مطلب خود را به تفاوت بین تزریق ژل و فیلر لب اختصاص دهیم تا شما با مطالعه آن بتوانید آگاهانه روش تزریق لب خود را انتخاب کنید. خیلی از کسانی که تزریق ژل در بخش های مختلف صورت خود را نزد دکتر مریم شهسواری انجام داده اند، از این پزشک متخصص رضایت داشته اند.

  سالاریکسقیمت متیک خرید و فروش ماتیک matic و polygon پالیگان

افزایش حجم و زیبایی لب ها با تزریق چربی

طول عمر پرکننده شما بسته به برند، ضخامت و ناحیه تحت درمان می تواند متفاوت باشد. مدت زمان همچنین به عوامل بسیاری مانند نوع پوست، وضعیت پوست، سبک زندگی و سن بستگی دارد. برای اطمینان از نتیجه مطلوب و طولانی مدت، یک درمان تکمیلی 6 تا 12 ماه پس از درمان اولیه توصیه می شود. یکی از پردرخواست ترین درمان های تزریق ژل افزایش حجم لب می باشد. متاسفانه استفاده از تکنیک نادرست سبب شده که بیماران از بروز نتایج غیر طبیعی و اغراق شده ترس داشته باشند. اگر به داشتن لب های بزرگ علاقه مند هستید، اما از ملاقات با پزشک و عوارض جانبی احتمالی آن می گریزید، گزینه های جایگزینی وجود دارد که می توانید در ابتدا آن ها را امتحان کنید.

درباره دکتر

اگر سابقه تبخال دارید، احتمال اینکه سوزن‌ها باعث تحریک و ایجاد تبخال شوند، وجود دارد. اگر به مواد تشکیل دهنده ژل حساسیت دارید یا اختلالات عصبی دارید، تزریق لب برای شما گزینه مناسبی نیست. اغلب مطب دکتر متخصص پوست و مو بسیار شلوغ است و وقت دهی می تواند با کمی مشکل و سختی همراه باشد، اگر نتوانستید از طرق دیگر وقت بگیرید، می توانید از طریق فرم زیر با ما در تماس باشید.

۵- بعد از تزریق ژل لب در چه شرایطی در لب عفونت ایجاد می شود؟

تزریق ژل عملی غیرجراحی است و چنانچه توسط متخصصی مجرب تزریق شود، می‌توانید نتیجه‌ای چشمگیر و رضایت‌بخش را در لحظه مشاهده کنید. برخی از مواقع مشاهده شده است که ژل پس از تزریق از محل خودش جابجا شده و یا به دور خود در حال چرخش است. گاهی اوقات هم ژل‌ها به شکل کیست درمی‌آیند که با لمس روی لب آن را حس خواهید کرد.

  لیست قیمت سایر لوازم و تجهیزات زیبایی و آرایش، ۴ مهر ترب