وبلاگ

جراحی لیفت ابرو در کرمان بررسی روشها، مزایا و هزینه دکتر محمودرضا اصحاب یمین

جراحی لیفت ابرو در کرمان بررسی روشها، مزایا و هزینه دکتر محمودرضا اصحاب یمین

به همین دلیل است که بسیاری از افرادی که دارای افتادگی پلک شدیدی هستند، افتادگی پلک نیز دارند و برای انجام جراحی زیبایی پلک داوطلب می شوند. علاوه بر این با مراجعه حضوری به کلینیک ها نیز می توانید به طور مستقیم با مراجعین در ارتباط باشید و از نظرات آن ها استفاده نمایید. در ادامه دسته بندی جامعی برای هر یک از این روش ها را ملاحظه می کنید. همچنین، شما با خواندن بخش های بعدی این مقاله می توانید مزایا و معایب هر روش را به صورت جداگانه مطالعه بفرمایید.

  • استفاده از مواد شیمیایی و همچنین فرآیندهای سنگین جراحی عامل این اتفاق است.
  • هاشور هالیوودی باعث زیاد شدن ابرو نمی شود .نه ابرو و نه مژه ها .
  • امروزه تکنیکهای لیفت ابرو بوسیله تکنیکهای هاشور هم انجام می شوند که ماندگاری بیشتری دارند.
  • با این‌ کار شما هم در زمان و هم هزینه‌های خود صرفه‌جویی خواهید کرد.
  • غیر از روش جراحی لیفت ابرو با چند راهکار ساده می‌توانید تارهای ابرو را به سمت بالا هدایت کنید تا مرتب‌تر به نظر برسند و حالت افتادگی نداشته باشند.

اما تزریق بوتاکس به نواحی مشخصی در اطراف ابرو می‌تواند به لیفت ابرو نیز منجر شود. نتایج حاصل از این روش لیفت ابرو بین ۳ تا ۵ ماه ماندگاری خواهد داشت و معمولا برای افرادی که  افتادگی ابرو خفیف تا متوسط دارند، ایده آل است. لا رفتن سن بر قسمت‌های مختلف بدن تأثیر می‌گذارد اما اولین جایی که آثار پیری آشکار می‌شوند، معمولا صورت و چهره فرد است.

  هزینه ثبت شرکت در دبی 2024 + شرایط و مدارک لازم | do-tourism

سالن زیبایی بیتا سلطانی

در صورت جذبی نبودن بخیه ها ، بعد از یک الی دو هفته توسط دکتر کشیده می شوند. اگر شاهد کبودی و ورم در ناحیه ای از پیشانی و صورت بودید ، نگران نباشید ؛ این موارد از اثرات جانبی معمول بعد از پروسه هستند. همچنین در این دوره باید مراقبت هایی را به انجام برسانید تا روند بهبودی سریع تر طی شود.

چقدر طول می‌کشد تا نتیجه نهایی را مشاهده کنیم؟

با این حال گاهی در اولین جلسات تزریق بیشتر از 6 ماه هم اثر دارد. البته از این نکته غافل نشویم که این موضوع به نوع و برند ماده تزریق شده نیز وابسته است. بوتاکس با برطرف کردن خطوط پیشانی و چین و چروک صورت، می تواند کمک شایانی به لیفت ابرو کند. دوره نقاهت این روش نسبتا سریع است و فرد می تواند فعالیت های روزانه خود را از ابتدا آغاز نماید.

چربی یکی از گزینه های محبوب برای ابرو لیفت می باشد که نسبت به بوتاکس ماندگاری بیشتری دارد. در این روش پزشک از چربی نواحی دیگر بدن برای لیفت پیشانی و شقیقه استفاده می کند. با تزریق چربی به پلک ها، ابروها و شقیقه شما ظاهری جوان تر خواهید داشت.