وبلاگ

دوره آموزش اصلاح ابرو دیپلاسیون ️【 + مدرک اصلاح ابرو 】

دوره آموزش اصلاح ابرو دیپلاسیون ️【 + مدرک اصلاح ابرو 】

در چهره لوزی، باید نحوه برداشتن ابرو طوری باشد که پهنا و گستردگی شقیقه‌ها کمی کمتر به نظر برسد. برای اصلاح ابروها ابتدا میزان تراز بودن آنها را بررسی کنید، نقطه انتهایی ابروها را اندازه بگیرید، قوس‌های ابرو را بررسی کنید و سپس موهای اضافی را بردارید. در آخر اگر عدم تقارن زیادی در ابروها وجود دارد می‌توانید از مداد ابرو یا سایر محصولات آرایشی ابرو استفاده کنید. این مدل از اصلاح ابرو که طرفداران زیادی را میان جوانان دارد جزو سرفصل‌های اصلی در کلاس اصلاح ابرو محسوب می‌شود. در این سبک یک ردیف از موهای زائد قسمت پایینی ابرو برداشته نمی‌شوند و موهای زائد قسمت بالایی ابرو نیز توسط حالت دهنده به سمت بالا جهت داده می‌شوند تا نتایج بدست آمده طبیعی‌تر باشند. ابروهای هشتی و نیمه هشتی باعث باز شدن چهره زیباجویان می‌شوند و قوس زیبای ابروها در این سبک جذابیت بیشتری را به چهره افراد خواهد بخشید.

  • افرادی که صورت‌های الماسی یا زاویه دار دارند، مدل ابروی دارای انحنایی با زاویه بیشتر جلوه بهتری پیدا می کنند.
  • قبل از شروع به برداشتن ابروها، با استفاده از قلمی همانند قلم ریمل، موهای ابرو را به بالا شانه بزنید و موهای بلند را کمی قیچی کنید.
  • باید بگوییم موهای ابرو دوباره در می آیند اما این پروسه زمان بر است و به 64 روز زمان احتیاج دارد که موهای از دست رفته ابرو دوبار رشد کنند و به شکل اول دربیایند.
  دانلود دفترچه راهنمای پکیج ایران رادیاتور پکیج کار | parsepackage

برای ابرو برداشتن و اصلاح فرم ابروها، ابزار و روش های مختلفی وجود دارد. اگر در برداشتن ابروها در خانه تبحر دارید، می توانید به راحتی و در منزل فرم ابروهای خود را اصلاح کنید. شما می توانید این آموزش برداشتن ابرو دخترانه و برداشتن ابرو مردانه را مرحله به مرحله انجام دهید و این دستور العمل، برای تمامی مدل ابروها مناسب است.

فیلم آموزش ابرو برداشتن ایرانی

در طول کلاس‌های آموزش اصلاح ابرو نحوه اصلاح ابروها به صورت هشتی و نیمه هشتی به هنرجویان آموزش داده خواهند شد و این سبک‌ها جزو سرفصل‌های اصلی این دوره محسوب می‌شوند. در اولین مرحله از آموزش برداشتن ابرو، از یک کش مو یا چند گیره مو استفاده کنید تا موهای خود را از جلوی صورتتان کنار بزنید زیرا لازم است ابروهای خود را به وضوح ببینید تا بتوانید بهترین نتیجه را بگیرید. هدف، متعادل‌کردن چانه نوک‌تیز و دورکردن توجه‌ها از پیشانی است.

دوره آموزش اصلاح ابرو (دیپلاسیون) با مدرک فنی و حرفه ای

موچین را کاملا نزدیک ریشه مو قرار بدهید و مو را بکشید. یادتان باشد همیشه باید مو را در جهت رشدش بردارید و موچین را هم کاملا نزدیک ریشه مو بگیرید. چند بار آن را فشار بدهید و باز و بسته کنید تا کار کردن با آن برایتان راحت شود. در برداشتن ابروها زیاده روی نکنید و از محصولات تقویت کننده و روغن های گیاهی برای تغذیه و رطوبت رسانی به ریشه ابروها استفاده کنید. اگر ابرو را از قسمت طولی، به دو بخش تقسیم کنیم، از تاج تا آرک ابرو، یک بخش است و از آرک تا قسمت انتهایی ابرو یا همان دم ابرو، بخش دوم ابرو می باشد.

  لیست قیمت لیفت و لمینت مژه و ابرو، ۴ مهر ترب

مدادی را در کنار بینی به سمت قسمت خارجی عنبیه چشم (قسمت رنگی چشم) نگه دارید . محل طلاقی مداد با ابرو، محل بلندترین نقطه ابروی شما را مشحص میکند. به هر حال برداشتن ابروها مهارتی هست که همه خانم ها می خواهند کسب کنند تا از مراجعه به آرایشگاه و صرف وقت خودداری کنند.