وبلاگ

رژ لب مایع مات و آبرسان نوت مدل MATTEMOIST شماره 407 رنگ NOTISME  حجم ۶ میل رز سفید

رژ لب مایع مات و آبرسان نوت مدل MATTEMOIST شماره 407 رنگ NOTISME  حجم ۶ میل رز سفید

این رژلب معروف، رنگ لب شما را به بهترین شکل ممکن نشان می‌دهد. برند رژ لب لانکوم، طیف وسیعی از محصولات را با وزن بسیار سبک و ماندگاری بالا ارائه می‌دهد. معمولا نیازی به اضافه کردن برق لب به روی رژ لب‌های این برند نیست.

  • این مورد از انواع رژ لب ها برای خانم هایی که لب های کوچک و نازک دارند، بسیار پرطرفدار است.
  • بدون شک میان برندهای رژ لب به لحاظ کیفیت و مواد ساخت، تفاوت‌هایی وجود دارد.
  • این محصول ماندگاری طولانی داشته و در فرمولاسیون آن از مرغوب ترین مواد اولیه استفاده شده است.
  • این موضوع موجب کلاهبرداری از افرادی شده است که ناآگاهانه اقدام به خرید محصولات بی کیفیت و تقلبی می کنند.
  • در حین آسیاب‌شدن رنگ‌دانه‌ها، روغن‌های مختلفی به آن اضافه می‌شود.

رژ لب‌های جامد نیز با داشتن رنگدانه‌های قوی به راحتی بر روی پوست لب پخش می‌شود و ماندگاری مناسبی نیز دارند. لبان ما دومین مرکز توجه در صورتمان هستند و به همین سبب هم در علم زبان بدن توصیه می‌شود اگر می‌خواهید دل کسی را تسخیر کنید لبخندی جذاب تحویلش دهید. رمز و راز جذابیت لبان هم بی‌شک برای ما خانم‌ها به ست آرایشیمان و رژ لب‌های رنگارنگمان ختم می‌شود.

مواد تشکیل دهنده رژ لب

در اصل رژ لب و ماتیک لب هر دو به یک وسیله آرایشی اطلاق می شوند. رژ لب هایی که با تغییر ph ، تغییر رنگ می‌دهند، در ایران به ماتیکٍ مکه‌ای معروف هستند. این رژ ها اغلب رنگ سبز دارند که بعد از استفاده روی لب تغییر رنگ داده و صورتی و یا سرخ می شوند. چسب لب ها که به انگلیسی لیپ گلاس lip gloss تلفظ می شوند، به لب ها چسبیده و به اطراف لب نشت پیدا نمی کنند. نوع اصلی رژ لب است که بسیار پر‌طرف‌دار است و به سه شکل مات، اکلیلی و براق تولید می‌شود.

  رژلب مایع خرید اینترنتی رژلب مایع با برندهای معتبر خارجی و ایرانی رژمژ

رژ لب مایع چیست

استفاده از رژلب، این محصول زیبا و رنگی، برای ما خانم ها پر از خاطره و حس‌های دوست داشتنی است. ابزاری که رنگ‌های زیبا را به صورت هدیه کرده و آن را زیباتر نشان می‌دهد. رژ لب ها در انواع جامد و مایع وجود دارند، استفاده از آن‌ها کاملا بستگی به راحتی مصرف کننده دارد. با این کار محدوده لب را مشخص می‌کنید و مانع از مالیدن رژ بر روی پوست اطراف می‌شوید. شما مجبور نیستید این مرحله را انجام دهید اما این کار می‌تواند شکل نهایی را مشخص کرده و رژ را در محدوده مشخص نگه دارد.

لوازم آرایشی عاملی برای تیرگی پوست و لک نیز به حساب نمی آید مگر اینکه حساسیت زا باشد و موجب سوختن و تیره شدن پوست شود. رژ لب ها شامل جامد، مایع، مدادی، ماژیکی و رژلب پالتی هستند. هیچگاه نمی توان بین این موارد یکی را بهتر دانست، بلکه باتوجه به نیاز شما و یا جلوه ای که دلخواه شماست انتخاب ها متفاوت خواهند بود. بهترین گزینه برای افرادی با رنگ چهره سفید یا به اصلاح رنگ پریده، رژهای صورتی و هلویی هستند. اگر به رنگ تیره علاقمند هستید، قرمز، زرشکی و بنفش گزینه های مناسبی برای زیبایی و جذابیت بیشتر چهره هستند.