وبلاگ

لیست قیمت لیفت و لمینت مژه و ابرو، ۴ مهر ترب

لیست قیمت لیفت و لمینت مژه و ابرو، ۴ مهر ترب

برخلاف عمل جراحی لیفت، هایفوتراپی یک روش غیر تهاجمی است که پالسهای آن به پوست و لایه های پشتی زیر آن میرسد و نیازی به برش بر روی سطح پوست نیست. لیفت ابرو با نخ از روش‌های غیرجراحی برای بالا کشیدن ابروهاست. این روش بسیار کم ریسک، کاملا سرپایی و بدون نیاز به بیهوشی است. در این روش لیفت ابرو با استفاده از سوزن‌های ریز و استریل، نخ‌های قابل جذب در زیر پوست ناحیه‌ای که قرار است بالا کشیده شود، قرار داده می‌شوند. تعداد نخ‌ها در لیفت ابرو با نخ کاگ به میزان افتادگی ابرو بستگی دارد.

  • لیفت و لمینت ابرو سبب تحریک رشد ابروها و تقویت آن ها با مواد ارگانیک، معدنی و بوتاکس تراپی می شود و سبب ریزش ابروها نخواهد شد.
  • این عمل جراحی مانند هر جراحی دیگری ممکن است که با خطر خونریزی، عفونت و واکنش نامطلوب نسبت به بیهوشی همراه باشد.
  • در افراد جوان پزشک با تزریق بوتاکس و فلج کردن عضله وضعیت ابرو را به مدت کوتاهی اصلاح می کند.
  • همچنین ناحیه جراحی شده خشك نگه داشته شود تا از عفونت و ورود باكتری ها جلوگیری شود.
  • اما متاسفانه گاهی دیده می شود افتادگی در قسمت های مختلف ابرو به یک شکل و اندازه نبوده و در قسمت های کناری و بیرونی ابرو (دم ابرو) نسبت به قسمت های داخلی ابرو، افتادگی و افت ابروها محسوس تر است.
  رایا میکاپ رایا کازمتیک

چون این برش‌ها کوچک بوده و در ناحیه‌ی رویش مو هستند در اندازه‌ی قابل مشاهده نیستند بنابراین اثری از جراحی مشخص نیست. از مزیت دیگر این روش این است که چون برش ایجاد شده در پوست بسیار کوچکتر از برش روش سنتی است بنابراین دوران بهبودی نیز سریع‌تر بوده و خطر عفونت بسیار کمتر است. لیفت ابرو فقط مختص خانم‌ها نیست و این روزها بسیاری از آقایان متقاضی بالا کشیدن ابروها هستند. از آنجایی که ابروهای مردان ضخیم‌تر و پرتر از خانم‌هاست، حتی یک افتادگی ابرو خفیف نیز می‌تواند باعث اخمو و عبوس بنظر رسیدن آنها شود.

محدودیت های لیفت مستقیم ابرو

از دیگر مزایای لیفت ابرو با نخ تولید کلاژن بیشتر در بدن است، در واقع با ورود نخ ها به زیر پوست بدن کلاژن بیشتری تولید می کند، وجود کلاژن در بدن باعث از بین رفتن چروک ها و رفع شل شدگی پوست خواهد شد. امروزه همه خانم‌ها تمایل بسیار زیادی به داشتن ابروهای کشیده و خوش فرم دارند، استفاده از مواد آرایشی برای بالا بردن ابروها زمان زیادی می‌طلبد و آنچنان هم کارآمد نخواهد بود. برای بهبود زیبایی و شکل ابروها پس از کاشت، می‌توان از راهکارهای مختلفی استفاده کرد.

توضیحاتی در خصوص روش انجام لیفت ابرو

ماندگاری لیفت ابرو یک ماه و نیم تا دو ماه تخمین زده می‌شود که برای هر فرد متغیر است و به عوامل مختلفی بستگی دارد. چسب‌های فیبرینی (ساخته شده از فرآورده‌های خونی اضافی که جهت غیر فعال کردن انتقال ویروس، حرارت دیده است) جهت نگه داشتن لایه‌های بافتی در کنار هم به منظور کاهش کبودی بعد از جراحی، بکار می‌روند. این محصول با دقت فراوان، از خون افراد غربالگری شده برای هپاتیت، سیفلیس و ویروس نقص ایمنی (HIV) تهیه شده است.

  بوتاکس چیست؟ آشنایی با بوتاکس صورت و کاربردهای آن تریتا

لیفت ابرو چیست و چه مزایایی دارد؟

ممکن است پزشک روش لیفت شقیقه با نخ را برای شما انتخاب کند؛ در این روش بعد از ایجاد چند سوراخ در شقیقه نخ‌های مخصوص را وارد شقیقه می‌کنند و با کمک آنها بافت‌های این ناحیه به بالا کشیده می‌شوند. فرم و محل قرارگیری ابروها و چشم‌ها در انتخاب نوع عمل مهم و تاثیرگذار است. همچنین فرم مورد نظر فرد بعد از عمل جراحی هم در انتخاب نوع لیفت موثر است. برخی از افراد معتقدند که با کمک ماساژ و ورزش‌های مخصوص ابرو، می‌توان تا حدی ابروها را لیفت کرد.