وبلاگ

معرفی مدل ها و روش های کاشت ابروی طبیعی کلینیک مارال سلامت ایرانیان

معرفی مدل ها و روش های کاشت ابروی طبیعی کلینیک مارال سلامت ایرانیان

بیشتر مدل‌های ابرویی که می‌توان برای افراد در نظر گرفت، براساس قالب صورت آنها دسته‌بندی می‌شود. به طور کلی باید گفت 6 نوع فیس تایپ داریم که شامل دایروی، مربعی، بیضوی، ذوزنقه، قلبی و نیز مستطیلی می‌شود. هرکدام از این نوع از فرم‌ها خود یک نوع ابرو خاص با ویژگی‌های مخصوص به آن دارند که لازم است در هنگام آرایش آنها را مدنظر داشته باشید. در ادامه متن با ما همراه باشید تا بیشتر به بررسی ‌مدل‌های مختلف ابرو براساس نوع صورت بپردازیم. صورت‌های مربعی باید مدل ابروی خود را منحنی با زاویه بیشتر انتخاب کنند. مدل ابرو مناسب برای صورت قلبی ابروهای گرد است که زیبایی خاصی به صورا های قلبی می دهد.

  • در این فرم، چهره شما جذاب‌تر و شاداب‌تر نشان می‌دهد و از مدل‌های پرطرفدار جوانان است.
  • میکروبلیدینگ ابرو یکی از روش‌های آرایش ابروها است که می‌تواند مانند ژل ابرو، مداد ابرو و یا تاتو ابرو به کار گرفته شود.
  • بهترین فرم و حالت برای افرادی با این خصوصیات در چهره انتخاب مدل ابرو های پهن و تیره و ابروی زاویه دار در انتها است که موجب می شود دیگر چانه مرکز توجه نباشد و چشم ها زیباتر دیده شوند.
  • بنابراین شما می‌توانید مدل ابروی دلخواه خود را با مشورت پزشک متخصص زیبایی انتخاب کنید.
  ماتیک به صرافی ارز دیجیتال نوبیتکس اضافه شد

یکی از قسمت هایی از صورت که تاثیر زیادی در زیبایی دارد ابرو است. یکی از روش های زیباسازی و فرم دهی ابرو که شاید نام آن را نشنیده باشید، phibrows یا همان فیبروز ابرو است. اگر چشم‌های‌تان تیره است؛ ابروی‌تان را با رنگ ابروی شماره 6 یا 7 کمی روشن کنید تا از سیاهی در بیاید. سپس مانند ترند مدل ابروی 1401، ابروهای‌تان را کلفت بردارید. این ابرو رایج ترین فرم بوده و به زیبایی بر روی صورت های تخم مرغی می نشیند.

مدل لباس گیپور زنانه و دخترانه مد روز و بسیار شیک

مدل ابروی مناسب با فرم چهره می‌تواند زیبایی صورت را بیشتر نمایان کند و زیبایی چشمان را نیز دوچندان کند. همچنین فرم و مدل ابروی مناسب چهره در جوان‌تر نشان دادن چهره نیز موثر است و اگر ابرو مدل مناسبی داشته باشد، احتیاجی به آرایش‌های غلیظ نیست. به صورت کلی، مدل ابرو بر اساس حالت چشم، فرم صورت و فاصله بین چشم و ابرو انتخاب می‌شود. اگر فاصله بین چشم و ابرو کم باشد، مدل ابرو باید نازک‌تر شود و یا ابرو بلند و رو به بالا باشد. ولی اگر فاصله بین چشم و ابرو زیاد باشد، باید مدل ابرو از بالا برداشته شود تا این فاصله کمتر شود و شاید بهترین مدل برای چنین افرادی، مدل ابروی پهن باشد. به گونه ای که بسیاری از بانوان از طریق روشهای متد روز مانند میکروبلیدینگ، میکروشیدینگ ابرو و یا فیبروز ابرو، ابروهای خود را پر و پهن می‌کنند تا جذاب تر شوند.

مدل مو دکلره ابرو

ابروهای گرد؛ کاملا با بقیه مدلها متفاوت بوده و به شکل نیم دایره هستند. بدین صورت که، ابتدا و انتهای ابروی گرد تقریبا در یک نقطه ختم میشود. ابروهای گرد برای ایجاد نرمی روی چهره و ایجاد جلوه ای دایره ای، عالی هستند. به همین دلیل، افرادی که دارای ویژگیهای نوک تیز در صورت خود هستند، میتوانند از این نوع ابروها بهره بگیرند تا صورت آنها کمی نرم تر شود.

  فروشگاه اینترنتی کف بازار فروش عمده پخش عمده فروش عمده آرایشی و بهداشتی کف بازار

بهترین سن مناسب برای کاشت ابرو طبیعی چقدر است؟

شکل و حالت دادن به مدل ابروی پهن یا پرپشت؛ کار بسیار آسانی است، زیرا تعداد زیاد مو، معجزه می‌کند. شما با داشتن ابروهای پهن، می‌توانید بهترین و مناسبترین مدل ابروی صورت خود را به دست آورید. در عمل زیبایی پیوند ابرو همانند روش‌های دیگر می‌توانید مدل ابروی خود را به دلخواه انتخاب کنید.