وبلاگ

پاکسازی پوست چه فوایدی دارد؟ انواع، بهترین راه های پاکسازی

پاکسازی پوست چه فوایدی دارد؟ انواع، بهترین راه های پاکسازی

به گفته‌ی skinkraft پاکسازی معمولی را می‌توان ۲ بار در ماه انجام داد. این فرایند باعث ازبین‌رفتن آلودگی‌ها و سلول‌های مرده از سطح پوست می‌شود و مشکلات پوستی را برطرف می‌کند. فیشیال پوست علاوه بر تمیزکردن صورت شامل یک ماساژ آرام‌بخش هم هست که خون‌رسانی به پوست صورت را افزایش می‌دهد. اما پاک سازی پوست می‌تواند به داشتن پوستی بی‌عیب‌ونقص کمک کند.

  • این سلول‌ها از پوست محافظت می‌کنند و اولین لایه دفاعی در برابر ویروس‌ها یا عوامل بیماری‌زا به‌شمار می‌آیند.
  • آبرسانی از به وجود آمدن چین و چروک صورت جلوگیری کرده و برای پوست های خشک نیز مفید می باشد.
  • به طور طبیعی بر روی پوست همه ما را چربی پوشانده است که باعث حفظ رطوبت پوست می شود.
  • جوش‌های سرسیاه زمانی به‌وجود می‌آیند که آلودگی و کثیفی به عمق منافذ نفوذ کرده و ماندگار شده است.
  • این اسکراب بسیار ملایم است و استفاده از آن به صورت روزانه بلامانع می باشد.
  • زمانی که پوست شما از انواع سلول های مرده و چربی های اضافه پاک شده است، نوبت آن است که با استفاده از محصولات آبرسان و مرطوب کننده، پوست تغذیه شود.

پس از استفاده از ماسک می‌توانید با استفاده از تونر PH پوست را متعادل کنید. تونر را می‌توان با انگشت روی صورت ماساژ داد و یا با بطری اسپری مستقیماً روی صورت اسپری کرد. اگر می‌خواهید تونر خانگی درست کنید، فقط کافی است، مقدار مساوی آب، گلاب و خیار را ترکیب کرده و با بطری روی پوست صورت اسپری کنید. برخی از این مواد مفید واقع می‌شوند اما دقت کنید که شاید به بعضی از آنها حساسیت داشته باشید.

  تزریق ژل لب سیلک از فیلر رستیلن و سایر اثرات آن را بدانید کلینیک‌ها

پاکسازی پوست صورت در کلینیک زیبایی

یکی از این آسیب ها پیری زودرس پوست و از بین رفتن شادابی آن است. هدف از پاکسازی پوست از بین بردن سلول های مرده و جلوگیری از تجمع چربی هایی است که در مجاورت اکسیژن هوا، ایجاد جوش های سرسیاه و آکنه می کنند و زیبایی و درخشندگی پوست را از بین می برند. پاکسازی پوست علاوه بر تاثیر در زیبایی، راهکاری پیشگیرانه از بروز بسیاری از بیماری ها و مشکلات پوستی است.

پاکسازی پوست صورت در خانه

اما شما عزیزان در منزل هم می توانید پاکسازی پوست انجام دهید که در ادامه به توضیح درباره آن می پردازیم. پاکسازی پوست صورت عمل مهمی است که همواره از طرف متخصصان سلامت پوست توصیه شده و تاثیر بسیار مهمی در زیبایی و شفافیت پوست شما دارد. جلوگیری از مسدود ‌شدن منافذ پوست در درمان جوش صورت و جلوگیری از ایجاد جوش و آکنه  نیز بسیار مؤثر است. بهترین راه برای خلاص شدن از مسدودیت منافذ پوست، داشتن یک روتین روزانه‌ مناسب برای مراقبت از پوست است. لایه‌برداری‌های منظم پوست، سلول‌های مرده، چربی، آلودگی و سایر ناپاکی‌هایی را که منجر به مسدود‌شدن منافذ آن می‌شود، از بین می‌برد. پاکسازی پوست به منظور لایه برداری و تخلیه ی جوش ها و دانه های سرسیاه یا سرسفید بدون التهاب است که به آن تخلیه کومدون ها نیز گفته می شود.

نظرتان درباره این نوشته Cancel reply

لایه‌ی نازکی از ماست را با استفاده از نوک انگشتان بر روی صورت تمیز خود ماساژ دهید. معمولا افراد متخصص و  تکنسین می توانند به نوجوانان در تعیین نوع پوست و نحوه مراقبت  از پوستشان کمک کنند. تکنسین ها در زمینه پاکسازی پوست له محوثلات حرفه ای دسترسی دارند و می توانند با استفاده از این  محصولات به درمان مشکلات پوستی و  …. پاکسازی منظم در لاین پاکسازی کلینیک زیبایی تالگو نور می تواند به جوانان و نوجوانان کمک کند تا از پوست  خود  در برابر هر گونه جوش، اسکار و آکنه محافظت کنند. شستشوی زیاد نه تنها پوست شما را چرب ‌تر می ‌کند، بلکه می ‌تواند به ساختار آن آسیب برساند.

  نحوه تزریق و ماندگاری ژل لب روسی دکتر رامین مدرسی در اصفهان