وبلاگ

15 مورد از جدیدترین انواع سبک و مدل آرایش و میکاپوقت مد

15 مورد از جدیدترین انواع سبک و مدل آرایش و میکاپوقت مد

همان طور که از نام این سبک آرایش مشخص است، چهره باید شبیه به عروسک ها میکاپ شود. به عبارت دیگر، صورت صاف و بدون نقض، گونه های صورتی بسیار روشن، چشم های حالت دار اما بدون هیچگونه اغراق در ریمل و خط چشم و لب های صورتی و کمی براق در چهره فرد باید دیده شود. علاوه براین، کرم پودر نیز می تواند پوستی مخملی و بسیار جذاب بدون برق کرم های زیرین را برایتان بوجود آورد. از دیگر ویژگی های آرایش لایت عروسکی می توان به استفاده از سایه های کمی تیره و تقریبا خاکستری برای گوشه های بیرونی چشم اشاره نمود. این سبک آرایش صورت بیشتر تلفیقی از لایت و اسموکی می باشد و در نهایت چهره ای شبیه به عروسک خواهید داشت. با توجه به اینکه افراد با پوست سبزه بیشتر دارای چشمانی با رنگ قهوه ای هستند، رنگ هایی که برشمردیم هارمونی بیشتری با آن خواهند داشت.

  • در واقع، میکاپ آرتیست می تواند با حفظ سبک آرایشی مورد نظر خود، دست به خلق هر گونه افکت یا مدلی در آرایش بزند.
  • در حالت معمول حدود 4 تا 5 و برخی مواقع تا 6 ساعت ممکن است آرایش عروس طول بکشد.
  • مداد لب باعث دوام رژ لب می شود و همچنین برای دوام بیشتر با پنبه چربی رژ را گرفته و دوباره رژ لب می زنیم.
  • بین دو چشم به اندازه طول یک چشم فاصله است.پیشانی پهن تر از قاعده صورت است.ابروها روی مرکز چشم قوس می‌کنند.
  سایت انفجار بیا بت سایت بازی انفجار با درگاه بانکی مستقیم | سایت بت حرام است

در این سبک آرایش برای زیرسازی چهره از فون های آرایشی چرب و سنگین با پوشانندگی قوی و زیاد استفاده میشه. برای ناحیه چشم ها برای سایه از رنگ های مشکی، قهوه ای سوخته ، سرمه ای و … بیشتر استفاده میشه. در این سبک میکاپ، از استفاده بی رویه فوندانسیون پرهیز میشه و همینطور استفاده از رنگهای پایه و نزدیک به رنگ طبیعی پوست بیشتر استفاده میشه و رواج داره.

مارک برتر رژ لب جهان

BB کرم مخفف Blemish Balm به معنی بالم پوشاننده است و CC کرم نیز مخفف Color Correcting به معنی اصلاح رنگ است. این کرم‌ها ترکیبی از محصولاتی مانند مرطوب‌کننده، پرایمر، ضد آفتاب، کرم پودر و حتی کانسیلر هستند. آنها برای آرایش لایت و روزمره مناسب هستند؛ همچنین به عنوان محصولات مراقبت از پوست نیز شناخته می‌شوند. در سبک هالیوودی، گاهی با تضاد شدیدی در آرایش چشم‌ها و لب‌ها مواجه می‌شویم.

کدامیک از انواع سبک و مدل آرایش و میکاپ را استفاده کنیم؟!

برای رژلب از رنگ های شاد به کار برده شده و ناحیه گونه ها به طور نامحسوسی رژگونه زده می شوند. در میکاپ لایت دخترانه داشتن یک پوست سالم و شاداب نقش اصلی و مهمی دارد. در میکاپ لایت، ابروها حالت طبیعی دارند و فقط یک یا دو لایه روی مژه ها استفاده می شود و در نهایت چهره ای کاملا طبیعی و در عین حال زیبا برای چهره ایجاد می شود. مدل آرایش ژاپنی یکی از زیرمجموعه های سبک شرقی است که برای زیرسازی آرایش صورت از رنگ های روشن تر از پوست یا همرنگ آن استفاده می شود.

  لیست قیمت پک آرایشی و بهداشتی، ۴ مهر ترب

در این مدل از آرایش هموازه تلاش بر این است که چشم ها درشت تر از حالت نرمال خود دیده شوند. افرادی که چشم های بادامی دارند مناسب ترین گزینه برای میکاپ عروسکی هستند. در میکاپ عربی به دلیل استفاده از رنگ های گرم و تیره به میزان بالا شاهد یک آرایش غلیظ خواهیم بود. استفاده زیاد از رنگ های چرب و براق باعث شلوغ شدن و تغییرات زیادی در چهره فرد می شود و اصلا هیچ شباهتی به سبک های آرایشی دیگر ندارد.